Poland, 99-300 Kutno
ul. Bohaterów Walk nad Bzurą 2
tel. +48 24 254 91 00
fax. +48 24 254 91 02

O nas

Witamy w Ideal Europe Sp. z o.o.- firmie rowerowej, która rozpoczęła swoją działalność w marcu 1999 roku. Inicjatywa powstania trzeciej z kolei fabryki tym razem w Polsce zrodziła się z potrzeby globalizacji usług świadczonych dotychczas przez Grupę Ideal, trzeciego na świecie producenta rowerowego z siedzibą na Tajwanie.

Firma nasza prowadzi swoją działalność jako montownia, która wykonuje zlecenia montażu rowerów znanych marek rowerowych. Firma Ideal Europe koncentruje swoje wysiłki na budowaniu długoletniej relacji biznesowej zarówno ze swoimi klientami jak i dostawcami opartej na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności za powierzone zlecenia.

Zależy nam na wykorzystaniu kombinacji potencjału płynącego z młodej kadry zarządzającej wraz z długoletnim doświadczeniem działalności Grupy Ideal na rynku rowerowym.

Firma Ideal Europe aby polepszyć efekty swojej działalności przeniosła w 2012 roku swoją siedzibę do nowego lokalu.

Jest on wyposażony w pełen zakres udogodnień służących efektywniejszemu wykorzystaniu naszych możliwości z wymiernymi korzyściami płynącymi dla naszych partnerów biznesowych.

Codzienny entuzjazm oraz praca zespołowa przyczynia się do pełnej efektywności w naszych działaniach oraz pomaga osiągać założenia firmy.

Dzięki współpracy z odbiorcami rowerów w wielu europejskich krajach poznaliśmy specyficzne i indywidualne wymagania naszych klientów. Szeroki zakres produkowanych typów rowerów pozwolił nam wypracować elastyczny system montażu który uczynił z naszej firmy rozpoznawalną i unikalną montownie.
http://www.idealbike.com.tw